Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Mutfağım
Bilgi Kumbaram
Mektuplar
Mizah
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
23. Madde Bürosu
Şiir Defterim
Günlüğüm
Mektup Kutum
Kuyruklu Yıldız
Yamalı Mektuplar
Hayvan Çiftliğim
Çocuk Parkım
Botanik Bahçem
Merhaba Çaydanlık
Marché aux Puces Par ...
Bir mektup da sana: ...
Mektup
Mektup
Nefes
.......
.....
.....
Ftrnd
Canım
Ayrılığın rengi
Artık kimse mektup yazmıy ...
Deli’mden mektup gelmiş
Günaydın Reçel Kavanozum
5 derste hayatınızı değiştirebilir misiniz?, bir gözüm kör ama seni yine görmek isterim, adetler, gelenekler, bizim göz bebeklerimiz şişti senin kulakların şişmedi mi, şiir defteri, yeşillenmeyen kütük, bakımsız, fotoğraflarla ekonomik krizler, mektup tümü

Şu an sitede 33 kişi on-line
Bugün 5,600 ziyaretçi 
Toplam 12,820,436 ziyaretçi 
 
 
   
  Mektup
  30.03.2018 - Mektup Kutum
   
 

Bir süredir senden haber alamıyorum. Genelde duyarlısındır. Mutlaka havada bir kuşa, toprakta bir fidana bulaşırsın, hiç olmadı bir çorbaya şarkı söylersin, haberin gelir. Bu defa senden hiç haber yok. Sanki yer çekildi. Sen de çekildin.

Muhtemelen haklı nedenlerin vardır. Bu haklılık yeterince büyüleyici olmalı ki, renginin izi bile yok. Senden haber alamamak. En çok baharın papatyalarına dokundu. Boyunlarını büktüler. İçlerinden biri var ki görmelisin. Kim ne söylerse söylesin başını doğrultmuyor. Suyunu kaybetmiş maydanozlar gibi bakıyor etrafına.

Geçen gün bir telefon geldi. Annemin dereotu Mihricah bile yerinden zıpladı senden bir haber vardır diye. Ne yazık ki boş bir sayfa gibi baktı telefonun ahizesi. Yanlışlıkla aramışlar.

Mektup yazayım diye düşündüm ben de. Belki okursun. Belki gününün içinde ufak bir aydınlık olur. İnsanın aydınlığı olunca, aydınlığa uzanan düşünceleri olur. Aydınlığı yayılır, bir umut olur.

   
   484 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler :
   
Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!
İsminiz :
Başlık :
Yorum :