Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Mutfağım
Bilgi Kumbaram
Mektuplar
Mizah
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
23. Madde Bürosu
Şiir Defterim
Günlüğüm
Güzel Fikir
Türkiye
Anneler Günü
Günaydın Yazıları
Blog
Teknokentim
İzlediklerim
Gezi Defteri
Türkçe
Ekonomi
İstanbul
Aşk
Aktüel
Mektup Kutum
Hayvan Çiftliğim
Çocuk Parkım
Botanik Bahçem
Güzel Günler
İstanbul, 5 Haziran ...
Ayak Bileği Burkulun ...
Ortalamadan Sapma
Dutlar Oldu
onun gibi
😘😊
kahve
Ben
git hadi
Kız Nasıl İstenir?
İstanbul'da Bir Hafta
Annem Kime Oy Verecek
Fotoğraflarla Türkiye'dek ...
Gamzelerin alık alık
istanbul'da yağmur, günlük, kısa hikaye, hikaye, öykü, edebiyat, Aşk, üçgenin iç açıları neden 180 derecedir., üçgende iç açılar, veda film tümü

Şu an sitede 4 kişi on-line
Bugün 1,909 ziyaretçi 
Toplam 12,591,241 ziyaretçi 
 
 
   
  Günaydın
  19.10.2017 - Günlüğüm
   
 

Günaydın..

Birazdan sabah olacak..

Büyük bir gürültü ile yataktan sıçrayarak uyandım.. Durdum. Etrafıma baktım. Bir sorun görünmüyordu. Evdeydim..Her şey yerli yerindeydi. Uyursam sıçramama neden olan moda tekrar girebildirdim. Bu nedenle kalktım. Elimi yüzümü yıkadım. Sıcak suyu açarken tereddüt etmedim değil doğrusu. Çok ses çıkarıyor. Sabah sabah soğuksuyu da gözüm kesmedi doğrusu. Mutfağa gittim ve çaydanlığın üzerine su koyarak tüpün altını açtım. Unutmamam gerektiğini de kendime hatırlatarak mutfaktan ayrıldım.

Çalışma masama geldim. Zaten açık olan bilgisayarımın kapağını açtım. O da uykuıdan uyandı. Telefona baktım şarj olmamış. Şarj kablosunun takılı olduğu yere baktım. Tozlanmış, temizledim. Telefon şarj olmaya başladı. Bu arada ayarları ile oynayarak interneti açtım. Watsup mesajları var. Solucanlardan biri işe giderken onu da okula bırakmamı istiyor. Vitaminlerle ilgili bir araştırma yapıyorum. Bir yıldır görüşmediğim doktor arkadaşımdan vitamin tavsiyesi gelmiş. Bugün okul aile birliğinde başkanlık seçimi vardı. Epeyi bir çekişmeli bir seçim olmuş. ZÖP’ta sadece omega 3 ve omega 7 kullananlar varmış. Bir de yurtdışında hareketli zamanlar geçiyormuş. İşle ilgili mesajlar...Onun dışında telefon da uyumuş.   

Martıların sesi geliyor. Yenien hareketlendiler. Dinlenip dinlenip hep bir ağızdan şarkı söylemeye başlıyorlar. İnanılmaz güzel geliyor sesleri.

Herkes uyuyor. Perdeleri olmayan pencereler dışında… 

   
   311 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler :
   
Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!
İsminiz :
Başlık :
Yorum :