Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Anlar
Yaşam Mücadelesi
Umut
Günaydın Şiirleri
Mektup Kutum
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
Şiir Defterim
Günlüğüm
Bahçede
Kent Kırgını
Mutluluk
Sana geldim yine
Stavros Lantsias-Wal ...
Haber
foto
Ahkam
Üçü mü ikisi mi bir arada ...
Merak
İlişki
Yeniden Doğmak İçin 150 G ...
Yeniden Doğmak İçin 150 G ...
Sana geldim yine
Londra'nın Aşk Festivali
Toys "R" Us, çocuk ve oyuncak, çocuk oyuncaklarında en ucuz fiyat garantisi, çocuklara nereden oyuncak almalı, teknoloji, hayvanlar ve insanlar, mektup, mutlu oldun mu, martılar ki, tümü

Şu an sitede 20 kişi on-line
Bugün 8,647 ziyaretçi 
Toplam 15,297,721 ziyaretçi 
 
Anlar
 
   
  Bahçede
  09.09.2019 - Anlar
   
 

Gövdesi dipten ikiye ayrılan çam ağacının altında bir adam uzanmış yatıyor. Mavi gömlek kot pantolon boylu boyunca uyuyor. Sanki hiç karınca yokmuş gibi. Sanki hemen kenarında saksağanlar dolaşmıyormuş gibi. Sanki güvercinler onu rahat bırakıyormuş gibi. Hiç öyle silkelemek için bir çaba felanda sarf etmiyor. Sadece gözlerini kapatmış uyuyor.

Her yer dingin yavaş yavaş dökülüyor artık yapraklar. Çimenleri yeni kesmiş olmalılar. Yer yer uzun olan çimenler kalmış ama. Güvercinler dolaşırken paçaları takılıyor.

Dallardan... yapraklardan anlaşılmaz sözcükler dökülüyor. Yeşilin bütün tonları var. Kocaman dalları olan bir çınar ağacının altında oturuyorum. Üstü kozalaklarla dolu. Tepemde üç tane karga var.

Bir süredir bahçeye çıkmıyor olmalıyım.

Bu saatler, dinlenme saatleri olmalı. Bir genç kız sırtını kocaman dut ağacına vermiş gözlerini dinlendiriyor. Adıbilmediğim bir kuş sürekli olarak atıyor.

   
   79 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler :
   
 
   
  | Sonraki >>