Ana Sayfa
Profilim
İletişim
Mutfağım
Bilgi Kumbaram
Mektuplar
Mizah
Hikaye Kitabım 2
Kitaplığım
Bakımsız
Fotoğraf Sütüdyom
Laboranite
23. Madde Bürosu
Şiir Defterim
Günlüğüm
Mektup Kutum
Hayvan Çiftliğim
Çocuk Parkım
Botanik Bahçem
Drina Köprüsü
Güneş kime doğar?
Güzel Günler
Verilmiş bize hüdada ...
İstanbul, 5 Haziran ...
onun gibi
😘😊
kahve
Ben
git hadi
Kız Nasıl İstenir?
Hayatın İçerisindeki Geom ...
İstanbul'da Bir Hafta
Hikayem
Annem Kime Oy Verecek
bakımsız, yönetemezseniz yönetilirsiniz, hayat işte, screet, kağıt tasarrufu, mavi, şiir, günlük, pazar sizin olsun, lokmadan ne zaman korkulur tümü

Şu an sitede 33 kişi on-line
Bugün 10,829 ziyaretçi 
Toplam 12,610,715 ziyaretçi 
 
internet Etiketiyle İlişkili Tüm Yazılar
 
   
  İnternetteki İtiraflar
  30.05.2009 - Günlüğüm / Aktüel
   
 

İnternetteki itirafları  okuyorum. Bir dolu itiraf yazılmış. Komik gibi geliyor ama hayat işte...Bu itiraf haberlerine takılırken bir yandan da Münevver ile ilgili gelişimi izliyorum...Şimdi de birden fazla insanın öldürdüğü üzerinde yoğunlaşıldı.

Her gün yeni bir gelişme çıkıyor..
 
Döne döne bıçaklanarak öldürüldü...

Ayin yapılıyordu..

Bizim aşağıdakiler işi abartmışlar..

Münevverin o haldeki çaresizliği üzerine tezler yazıyorlar aşağıda.

Bakalım ne olacak bu işin sonu.

Biri bir yerden çıkıp itiraf edecek mi?

Bunlar da..İnternetteki itiraflar:

ACITTI- lissen-to-me, Kadın , 27 , Bursa

Üniversite yıllarımızda bana deli gibi aşk olan, ayrıldığım sevgilimle, ilk defa geçen gün karşılaştık. Evlenmiş. Havadan sudan konuştuk. Birden durdu ve "Sana teşekkür etmek istiyorum." dedi. Nedenini sordum, "Beni zamanında terkettiğin ve O'nu bulmamı sağladığın için." dedi. Gerçek miydi yoksa yıllar sonra gelen intikam cümlesi mi bilmiyorum. Tek bir şey biliyorum, çok fena acıttı.

Çatlakmelek, Kadın , 25 / Anlayış farkı

Kocamı öptükten sonra "Seni çok seviyorum aşkım ya! dedim. "Dur sevgilim şimdi haberleri izliyorum. Sonra seversin." dedi. Ne anladıysa artık.

Sakar_FM, Kadın , 28 , Ankara /Nihayet yaptım

Kocamın bilgisayarında bugün de yeni bir site, yeni bir profil ve yeni bir kadın buldum. Malum arkadaşlık sitesinde -uzun zaman önce kendisinden gizli öğrendiğim şifresiyle girerek- eşinin dostunun, akrabalarının, kardeşlerinin görebileceği profilinin kişisel iletisine; uzun zamandır sakladığını ama artık dayanamayıp artık eşcinsel olduğunu açıkladığını yazdım ve şifresini de değiştirdim. Kendi farkına varana kadar ben boşanmış olurum.

Bibiskremalsam, Kadın , 36 , İzmir / Kadının fendi dolmuşta yendi

Dolmuştayım ve arkamda nişanlı olduğunu tahmin ettiğim bir çift yüksek sesle tartışıyor. Kadın şoföre sesleniyor ve erkeği orada bırakarak, bir anda iniyor dolmuştan. Ortalık birden sessizleşiyor. Önceden beri çiftin yanında yolculuk eden yaşlıca bir amca eğilip, "Oğlum bak tam 43 senedir evliyim, ben çözemedim, sen de uğraşma. Sadece sana söylediğine evet de, baktın tekrar ediyor demek ki hayır denecek bir şey, sen de o zaman hayır de konu hallolsun." diyor. Ön taraftan amcanın karısı olduğunu öğrendiğimiz teyze dönüyor ve "Ömer Efendi seni duydum. Sor bakalım oğlana, bize evlatlık lazım değil ama ona belki dedelik lazımdır. Nüfusunu al git, karşılıklı oturur tecrübelerini paylaşırsın." diyor. Engin tecrübe karşısında saygıyla eğiliyorum ama fendimizden de korunun diyorum.

   
   6,968 kez okunmuştur. Yorumlar (0) - Yorum yaz! - Etiketler : itiraf, internetteki itiraflar, münevver, aktüel
   
 
Lütfen tüm alanları doldurmayı unutmayınız!
İsminiz :
Başlık :
Yorum :
   
   
  | Sonraki >>